top of page
logo_forni_poodstawowe_3x_edited_edited_

Pizza to nasza pasja 

Witajcie w restauracji Forni Rossi! Jesteśmy pasjonatami autentycznej włoskiej kuchni. Nasza historia zaczęła się w Neapolu, gdzie narodziła się prawdziwa pizza.

Nasze menu to hołd dla tradycji i świeżości. Makarony, autorskie pizze - wszystko jest starannie wyselekcjonowane i przygotowane z sercem z najlepszych, włoskich produktów. Nasz zespół to zgrana ekipa pasjonatów, którzy dbają o każdy detal, abyście mogli cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Zapraszamy Was serdecznie do Forni Rossi - miejsca, gdzie spotkacie prawdziwą włoską pasję i smak radości. Dołączcie do nas i pozwólcie się zabrać w wyjątkową podróż po kulinarnych zakątkach Włoch!

Do zobaczenia przy pizzy :)

love_pizza.jpeg

 

Nasz zespół pizzaiolo to grupa pasjonatów, dla których przygotowywanie pizzy to nie tylko praca, ale prawdziwa sztuka kulinarnej ekspresji. Nasze umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że każda pizza, którą tworzymy, jest wyjątkowa i niezapomniana dla podniebienia naszych klientów.Pizzaiolo Forni Rossi są również instruktorami w szkole pizzy neapolitańskiej AVPN Poland, znajdującej się przy restauracji Forni Rossi 543. Miło nam będzie gościć Państwa w naszej restauracji

bottom of page